Uwaga !!!!

Zmiana wysokości dziennej stawki żywieniowej.

Obowiązująca stawka od września 2022 r. to 5,00 zł za 1 dzień.

18.09.2023 - 22.09.2023

25.09.2023 - 29.09.2023

Zasady korzystania oraz sposoby płatności za obiady w stołówce szkolnej od miesiąca września 2023.

PŁATNOŚCI ZA OBIADY

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo,

Podstawą do korzystania z obiadów w stołówce szkolnej jest utworzenie konta dla dziecka w aplikacji „zamowposilek.pl”.

Opłatę za obiady w stołówce szkolnej za miesiąc październik 2023 należy dokonać do dnia 26-go września.

Wpłaty za obiady można dokonać na dwa sposoby:

- na konto szkoły o numerze: 56 1020 4391 0000 6502 0187 4874

(pamiętając o złożeniu zamówienia okresowego na cały miesiąc październik, będzie to możliwe po zaksięgowaniu Państwa wpłaty na koncie

w aplikacji „ zamowposilek.pl”)

W tytule: Imię i nazwisko ucznia oraz klasa

lub

- bezpośrednio przez aplikację „ zamowposilek.pl”( zamawiając okresowo posiłki i od razu płacąc za nie)

Opłata za m-c październik wynosi:

22 dni x 5,00zł = 110,00zł

W przypadku nie uregulowania opłaty i nie złożenia zamówienia w podanym terminie , aplikacja

„ zamowposilek.pl” nie uwzględni takich uczniów do przygotowania i wydania posiłku.

Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłosić do godz. 7.30 danego dnia , w którym zaistnieje nieobecność poprzez aplikację „ zamowposilek”.

Prosimy o terminowe dokonanie wpłaty z uwagi na konieczność rozliczenia.

z poważaniem

Dorota Rząsa

Dyrektor Szkoły Podstawowej

nr 16 w Rzeszowie

Płatności za obiady w stołówce szkolnej można dokonać w formie przelewu, w którym należy umieścić następującą informacje:

Nazwa odbiorcy:           SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16, UL. BOHATERÓW 1, 35-112 RZESZÓW

Nr rachunku odbiorcy:           56 1020 4391 0000 6502 0187 4874

Kwota:      ...............zł (prawidłowa kwota naliczona za obiady za dany miesiąc po uwzględnieniu odpisów, nadpłat oraz niedopłat. Informacje te będą dostępne u Intendenta)

Nazwa zleceniodawcy:        Imię i Nazwisko oraz adres wpłacającego

Tytułem:         Opłata za żywienie w stołówce szkolnej (proszę podać rok i miesiąc, którego dotyczy wpłata, imię i nazwisko ucznia oraz klasę).

zapisy do stołówki szkolnej na rok szkolny 2020/2021

Obiady w stołówce szkolnej

będą wydawane od dnia 06.09.2021 (poniedziałek).

Podstawą do korzystania z posiłku w stołówce szkolnej jest złożenie

Karty zgłoszenia ucznia na obiady do stołówki szkolnej na rok szkolny 2021/2022”.

Wypełnioną kartę można przesłać w formie skanu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub uczeń może złożyć u intendenta do dnia 03.09.2021 do godz. 11:00.

Karta zgłoszenia umieszczona jest na stronie szkoły w zakładce „stołówka szkolna”.

W przypadku jeżeli karta nie zostanie wypełniona i złożona dziecko nie otrzyma posiłku.

Posiłek dla klas IV – VIII będzie wydawany tylko i wyłącznie na podstawie BLOCZKA OBIADOWEGO okazywanego przy wejściu na jadalnię. BLOCZEK można wkleić

do zeszytu lub notesu, który dziecko będzie nosić codziennie. BLOCZKI OBIADOWE będą przekazane uczniom w dniu 06.09.2021 r. na podstawie wypełnionych i złożonych

„Kart zgłoszenia na obiady”.

Odpłatność za obiady można dokonać tylko w formie przelewu bankowego

na konto szkoły do 15-go każdego miesiąca. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie terminu płatności. W przypadku braku wpłaty do dnia 15 – go każdego miesiąca obiad

nie zostanie wydany.

NUMER KONTA

W tytule przelewu:   Nazwisko i imię ucznia oraz klasa

Informacja o wysokości opłaty za wyżywienie za każdy miesiąc będzie publikowana

na stronie internetowej szkoły, ponadto zostanie wywieszona na tablicy informacyjnej stołówki jak również uczniowie będą otrzymywać każdego miesiąca informacje

o wysokości opłat w formie pisemnej z odliczonymi odpisami.

Klasy IV – VIII wraz z informacją otrzymają bloczek obiadowy .

Klasy I – III wchodzą na stołówkę na podstawie list imiennych.

Nieobecność dziecka na obiedzie należy zgłaszać w dniu poprzedzającym nieobecność telefonicznie :

intendent 17 748 - 24 - 65

Całkowitą rezygnację z obiadów należy zgłosić u Intendenta ( co najmniej z dwudniowym wyprzedzeniem).

Karta zgłoszenia na obiady do stołówki szkolnej 2022/2023

WYDAWANIE OBIADÓW -11:25 - 13:45

Prosi się rodziców dzieci korzystających ze stołówki szkolnej o dokonywanie wpłat w ustalonym terminie, podanym do wiadomości. Ogłoszenia zawsze wiszą na drzwiach szkoły, stołówki i intendenta.

Zwrotu - w stosownej części - uiszczonej już opłaty za wyżywienie dokonuje się wyłącznie w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka najpóźniej w dniu poprzedzającym tę nieobecność do godziny 11:00. Jeżeli - mimo faktycznej nieobecności dziecka - zgłoszenie nastąpi w terminie późniejszym, zwrotu dokonuje się w wysokości należnej od dnia następnego po dacie zgłoszenia.

Odpisy lub rezygnacje z obiadów należy zgłaszać dzień wcześniej do godziny, 11:00 u intendenta lub w sekretariacie szkoły lub pod nr telefonu (017) 748 24 65 , (017) 748 24 60.

Harmonogram posiłków w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie

obowiązujący od 31 maja 2021r.

zobacz harmonogram

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej

Podstawą do korzystania z posiłku w stołówce szkolnej jest wypełnienie i złożenie przez rodzica łub opiekuna prawnego u intendenta szkoły karty zgłoszenia na obiady do stołówki szkolnej.