rak

Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie przystąpiła do ogólnopolskiego programu„Dzieciaki do rakiet”.

Warunkiem uczestnictwa było nakręcenie filmu lub wykonanie skanów prac plastycznych, o tym, jak dzieci bawią się sportem i zgłoszenie szkoły w wymaganym terminie.

O zwycięstwie decydowała liczba głosów.
181 szkół z 10 aglomeracji w Polsce walczyło o wejście do finałowej

„50”-tki, głosując na swoje filmy na stronie www.dzieciakidorakiet.pl

od 18 września do 31 października 2017r.
Nasza szkoła zajęła I miejsce w aglomeracji rzeszowskiej i III miejsce w Polsce, uzyskując 20514 głosów.
Już niebawem w 50 szkołach z całego kraju dzieci będą zarażać się tenisową pasją! Dzięki akcji „Dzieciaki do Rakiet” szkoły otrzymają sprzęt tenisowy, zaś ich nauczyciele przejdą szkolenia i będą mogli wprowadzić tenis do programu zajęć. Wszystko po to, by uczniowie mogli spróbować tej wspaniałej dyscypliny.
Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na naszą szkołę, poprzez wspólne zaangażowanie na lekcjach wychowania fizycznego pojawią się zajęcia tenisowe

dzieciaki do rakiet wyniki