SALA ZABAW w naszej szkole dzięki programowi RADOSNA SZKOŁA

Dzięki rządowemu programowi „RADOSNA SZKOŁA”, w świetlicy szkolnej powstała SALA ZABAW. Miejsce to wyposażone jest w duże, miękkie klocki do budowania, miękkie piłki do skakania oraz materace i pufy do odpoczywania. W sali zorganizowano także kącik do zabaw usprawniających małą motorykę. Są w nim różnego rodzaju klocki, układanki i zabawki edukacyjne oraz mini teatrzyk z pacynkami. Dzięki programowi RADOSNA SZKOŁA, został zakupiony także sprzęt sportowy taki, jak: piłki, szarfy, woreczki, obręcze, płotki oraz chusty animacyjne, które pozwalają prowadzić ciekawe gry i zabawy zarówno w sali gimnastycznej, jak i na świeżym powietrzu.

Powstała SALA ZABAW służy zarówno dzieciom przebywającym w świetlicy, jak i uczniom klas młodszym realizującym zajęcia z wychowania fizycznego.

Zobacz galerie