ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

III tura Rekrutacji

Zapisy do świetlicy szkolnej:

III tura rekrutacji trwa od 04 września 2023 do 15 września 2023

Zapisy obowiązują wszystkich uczniów przyszłych klas I-III szkoły podstawowej – również tych, którzy byli zapisani do świetlicy w roku szkolnym 2022/2023.

W celu zapisania dziecka do świetlicy szkolnej, należy wypełnić Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (dostępna na stronie internetowej i w świetlicy szkolnej) i złożyć w sekretariacie szkoły.

Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest potwierdzenie zatrudnienia obojga rodziców/opiekunów prawnych – przez okazanie aktualnych zaświadczeń o zatrudnieniu lub dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej.

Karty niekompletne (bez aktualnego zaświadczenia
o zatrudnieniu obojga rodziców) lub zostawione w innym miejscu, niż wskazane (np. w świetlicy) nie będą rozpatrywane.

Jeżeli liczba zgłoszeń będzie większa niż liczba miejsc w świetlicy,
o przyjęciu będą decydować:

• posiadanie przez ucznia orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego przez Poradnię Psychologiczno -Pedagogiczną,
  • data złożenia wypełnionej i podpisanej „Karty zgłoszenia…”
    z potwierdzeniem zatrudnienia obojga rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

Prosimy o terminowe składanie kart !

Karta zgłoszenia !

Uwaga!

W związku z pracami remontowymi parking szkolny będzie nieczynny

od 23.03.2023 r. do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy !

Szanowni Państwo,

z dniem 18 stycznia 2021 r. zostaje przywrócone nauczanie stacjonarne w klasach I-III. Nauczanie odbywać się będzie według dotychczasowego, obowiązującego planu lekcji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa - Procedury Bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie. Opieka świetlicowa sprawowana będzie w normalnym trybie od 6.30 do 16.30. Obiady dla Uczniów klas I-III będą wydawane według harmonogramu spełniającego aktualne wytyczne. Klasy IV-VIII kontynuują naukę w systemie zdalnym do odwołania.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 9.11.2020r.  – do 29.11.2020r.
zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas 1 – 8 Szkoły Podstawowej Nr 16 w Rzeszowie.

Lekcje będą prowadzone zdalnie przez aplikację Microsoft Teams
według obowiązującego planu lekcji.

Dla uczniów rodziców pracujących w służbie zdrowia i służbach mundurowych szkoła zapewni opiekę świetlicową.

Uwaga !!!

Od dnia 13.10.2020 r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Rzeszowie

obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa na przerwach lekcyjnych.

Szanowni Rodzice,

W związku ze świadomą profilaktyką zdrowotną w obliczu pojawiających się w niektórych krajach przypadków zachorowań na koronawirusa, informuję o dostępnych materiałach umieszczonych na stronie Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie pt: Co musisz wiedzieć o koronawirusie

link do strony

Ponadto informuję, że podjęłam do realizacji wszelkie zalecenia Ministra Edukacji Narodowej zawarte w rekomendacjach ogłoszonych na stronie MEN

link do strony

Będę na bieżąco informowała Rodziców o informacjach napływających w tej sprawie.

Jednocześnie informujemy, że Dzień Otwarty Szkoły, który miał odbyć się 6 marca jest odwołany !

Dorota Rząsa.