ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2023/2024

III tura Rekrutacji

Zapisy do świetlicy szkolnej:

III tura rekrutacji trwa od 04 września 2023 do 15 września 2023

Zapisy obowiązują wszystkich uczniów przyszłych klas I-III szkoły podstawowej – również tych, którzy byli zapisani do świetlicy w roku szkolnym 2022/2023.

W celu zapisania dziecka do świetlicy szkolnej, należy wypełnić Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (dostępna na stronie internetowej i w świetlicy szkolnej) i złożyć w sekretariacie szkoły.

Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest potwierdzenie zatrudnienia obojga rodziców/opiekunów prawnych – przez okazanie aktualnych zaświadczeń o zatrudnieniu lub dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej.

Karty niekompletne (bez aktualnego zaświadczenia
o zatrudnieniu obojga rodziców) lub zostawione w innym miejscu, niż wskazane (np. w świetlicy) nie będą rozpatrywane.

Jeżeli liczba zgłoszeń będzie większa niż liczba miejsc w świetlicy,
o przyjęciu będą decydować:

• posiadanie przez ucznia orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydanego przez Poradnię Psychologiczno -Pedagogiczną,
  • data złożenia wypełnionej i podpisanej „Karty zgłoszenia…”
    z potwierdzeniem zatrudnienia obojga rodziców/opiekunów prawnych dziecka.

Prosimy o terminowe składanie kart !

Karta zgłoszenia !