WYNIKI ŚWIETLICOWYCH I MIĘDZYŚWIETLICOWYCH KONKURSÓW PLASTYCZNYCH

Międzyświetlicowy  Konkurs Plastyczny „Latawce, dmuchawce, wiatr...”

zorganizowany 8.11.2018 r.  przez Szkołę Podstawową nr 16 ( pomysłodawcy: p. Irenę Hadło i p. Joannę Pasternak) :

• nagroda - Maja Migut – SP 16, opiekun p. Grażyna Skawina,
  • wyróżnienie - Natalia Puc i Gabriela Winiarska – SP 16, opiekun p. Paweł Depa.

Międzyświetlicowy  Konkurs Plastyczny „Jesienny bukiet – Złota Jesień dary niesie”zorganizowany 7.12.2018 r.przez Szkołę Podstawową nr 17:

• wyróżnienie – Olga Babij kl. Ic oraz Natalia Puc kl. IV d – opiekun p. Irena Hadło.

Szkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny  - Mikołajki 2018 r.

Na  szkolny świetlicowy konkurs plastyczny „Portret Św. Mikołaja” wpłynęło 37 prac, które wykonały dzieci z naszej świetlicy. Prace były tak piękne, że wszystkie  zostały nagrodzone lub wyróżnione. 6 grudnia 2018 r. dzieci otrzymały cukierki i drobne upominki. Prace zaprezentowano na wystawie przy świetlicy.

Międzyświetlicowy  Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel Miś – miś z mojej wyobraźni”zorganizowany 17. 12. 2018 r. przez Szkołę Podstawową nr 16 przez p. Irenę Hadło i p. Joannę Pasternak:

• nagroda - Maja Migut, SP 16,
  • wyróżnienie - Aleksandra Molenda, SP 16,
  • wyróżnienie - Jakub Stojański, SP 16, op. p. Anna Kiełb,
  • wyróżnienie - Jakub Trzciański, SP 16, op. p. Anna Kiełb.

Międzyszkolny konkurs Plastyczny „Bombki choinkowe w obrazach – Dzwony, dzwonki, dzwoneczki na gałązkach choineczki” pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie (19. 12. 2018 r.):

• II miejsce – Jeremi Brogowski kl. IIIa – opiekun p. Anna Kiełb,
  • III miejsce - Maciej Wojtas kl. Iic - opiekun p. Anna Kiełb.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Piękne święta Bożego Narodzenia – ozdoby świąteczne zorganizowany 18. 12. 2108 r. przez Szkołę Podstawową nr 29:

• nagroda – Weronika Kojder kl. IIc – opiekun p. Irena Hadło,
  • wyróżnienie – Natalia Puc kl. IV d - opiekun p. Irena Hadło.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Bombka bożonarodzeniowa”

zorganizowany 19. 12. 2018 r. przez Szkołę Podstawową nr 28:

• nagroda – Amelia Czanerle kl Ib - opiekun p. Irena Hadło i p. Joanna Kasprzyk-Pasternak