Pierwsze spotkanie z grami planszowymi

„Zagraj na planszy, nie na ekranie” -  pod takim hasłem 30.10.2019 r. w godz. 1700-1830 odbyło się pierwsze spotkanie z grami planszowymi dla dzieci i ich rodzin.

Popołudnie z grami planszowymi w świetlicy przypomniało rodzicom, że tego typu forma zabawy jest ważnym środkiem kształtowania postaw i nastawienia dzieci wobec nauki, pracy i innych osób, a dla samych dzieci jest świetnym sposobem na spędzenie czasu wolnego.

Pierwsze spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze wspólnej zabawy. Zebrani grali w różne, ciekawe gry. Odbył się także konkurs na najszybciej ułożone puzzle… za to zadanie dzieci otrzymały drobne upominki. Poza tym czas upływał wszystkim bardzo miło przy słodkim poczęstunku.

Uśmiechnięte buzie uczniów i ich rodzin były oznaką nie tylko dobrze zorganizowanego przez panią Irenę Hadło i panią Grażynę Skawinę spotkania, ale także zachętą do dalszych tego typu inicjatyw.

Dziękujemy za tak liczną frekwencję i zapraszamy na kolejne spotkania z grami planszowymi!

ROK SZKOLNY 2018/2019