14 maja w naszej szkole był Dzień Szalonych Fryzur, a na lekcji dodatkowej w klasie 1a gościła pani Katarzyna Dudek – nowoczesny fryzjer. Pani Kasia opowiedział uczniom o swoim zawodzie o radości jaką daje ta praca. Zaprezentowała różne narzędzia i przybory fryzjerskie. Waliza pani Katarzyny była ogromna a w niej żele, lakiery, gumy do układania włosów, zapinki, sztuczne warkocze, pasemka...

Najważniejsze jednak dopiero miało nastąpić… pani Kasia w ciągu 45 minut uczesała ponad 20 uczniów i wychowawczynię klasy 1a. To było niesamowite! Dzieci obserwowały takiego fachowca przy pracy! Dzięki pani Katarzynie klasa 1a wygrała konkurs na Szalone Fryzury.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Dudek za wspaniałą lekcję fryzjerstwa, zaprezentowaną z ogromna pasją.