26 lutego odbyło się bardzo ciekawe spotkanie w klasie 1a w ramach innowacji „Mój zawód – moja pasja”. Gościem była nasza rodzima pisarka książek dla dzieci i właścicielka wydawnictwa DREAMS - pani LIDIA MIŚ.

Autorka z wielką pasją opowiedział uczniom o pracy pisarza, zaprezentowała swoje książki, przeczytała wybrane fragmenty z różnych swoich utworów, a także wyjaśniła kto to jest wydawca i po co jest wydawnictwo.

Pisarka uświadomiła uczniom jak ważna jest ilustracja w literaturze dziecięcej. Uczniowie byli zasłuchani głównie w „Opowieści biblijne dziadka Józefa”. Czas minął tak szybko, że wszyscy poczuli niedosyt spotkania, gdy zadzwonił dzwonek na przerwę. Pani Lidia podpisywała też swoje książki, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Bardzo serdecznie dziękujemy za to inspirujące spotkanie -  uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią Małgorzatą Korczykowską.