Po 10 miesiącach intensywnej nauki nadszedł koniec roku szkolnego 2021/ 2022. Był on dość trudny , gdyż część nauki odbywała się w formie zdalnej, a część w formie stacjonarnej. Uroczysta akademia podsumowująca ten rok szkolny odbyła się 24. 06 2022r. W trakcie uroczystości Pani Dyrektor mgr Dorota Rząsa podziękowała nauczycielom, rodzicom, uczniom za całoroczną pracę. Pogratulowała w szczególności uczniom, którzy uzyskali świadectwo z wyróżnieniem. Wręczyła także dyplomy najlepszym z najlepszych czyli laureatom i finalistom konkursów kuratoryjnych. W tym roku szkolnym 7 osób z naszej szkoły uzyskało ten tytuł. Mamy 2 laureatów i 5 finalistów. Kilka słów do zebranych skierowała także przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Smolak. Na koniec akademii wszyscy radośnie krzyknęli WAKACJE ! Następnie uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami, którzy rozdali im świadectwa.