Klasa 1a wraz z wychowawczynią, panią Małgorzatą Korczykowską, przystąpiła do projektu stworzonego przez panią Joannę Krzyżanek, pisarkę książek dla dzieci – SZKOŁA LAMELII SZCZĘŚLIWEJ. Mottem klasy jest pytanie – Jak odnaleźć szczęście w szkole? Uczniowie pracują, używając wyobraźni i doskonaląc warsztat umiejętności. Poszukują rozwiązań, badają, projektują, obserwują, eksperymentują, doświadczają, budują, pomagają sobie i innym. Realizując treści programowe, korzystamy z wielu książek autorki: „Wielka księga ortografii”, „Wielka księga spraw ważnych”, „Dobre uczynki Cecylki Knedelek”, „Pierwsza pomoc”, „Dzieci z ulicy Tulipanowej, czyli prawa małych i dużych”. Zapraszamy do galerii zdjęć z naszych działań.