Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. To dzień wyjątkowy, w którym składamy sobie wzajemnie życzenia wytrwałości i cierpliwości do dalszej, nie zawsze łatwej pracy.
Aby uczcić tę okazję, klasa 7a pod opieką wychowawczyni, pani Justyny Bieleń, przygotowała apel w formie przedstawienia. Występ był jak zawsze wspierany przez szkolny chór, który prowadzi pani Ewa Drewniak. Uczniowie zachwycili tańcem, recytacją wierszy oraz prezentacją wokalną.
Podczas apelu głos zabrała Pani Dyrektor oraz przewodnicząca Rady Rodziców, przekazując najlepsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Dodatkowo w trakcie uroczystości zostały rozdane nagrody i wyróżnienia za konkurs ekologiczny „Recyklingowych smoków”.