Czas tak szybko mija…znów nadszedł, tak długo przez wszystkich oczekiwany, koniec roku szkolnego.

25 czerwca uroczystości związane z pożegnaniem roku szkolnego rozpoczęto Mszą w kościele pw. św. Judy Tadeusza, później, o godzinie 9:00, klasy 1-3 zgromadziły się w sali gimnastycznej, by wziąć udział w akademii. Wszyscy wysłuchali wystąpienia pani dyrektor Doroty Rząsy i obejrzeli piękną część artystyczną w wykonaniu uczniów klas 3, którzy ukończyli I etap edukacji. Rozdawane były też dyplomy i nagrody za udział w konkursach. Później uczniowie rozeszli się do klas, by otrzymać upragnione świadectwa i spędzić ostatnie przed wakacjami chwile razem.

Po dłuższej przerwie w sali gimnastycznej zgromadziła się reszta uczniowskiej społeczności, aby również uroczyście zakończyć, niewątpliwie trudny, rok szkolny. Było wystąpienie pani dyrektor Doroty Rząsy, która wyczytała uczniów wyróżnionych, były podziękowania, dyplomy i nagrody za zajęcie czołowych miejsc w konkursach wysokiej rangi.

Następnie uczniowie udali się z wychowawcami do swoich sal, by odebrać świadectwa i…niespodziankę od pani dyrektor Doroty Rząsy – przepyszne lody.

Życzymy wszystkim wspaniałych, udanych i bezpiecznych wakacji!