13.04.2021 roku pięćdziesięciu czterech uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim konkursie dla uczniów kl. II-VIII “Orzeł Matematyczny”-przeprowadzonym w formie online. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Agnieszka Leptacz.

Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz nauczycieli prowadzących konkurs przebiegł  on bez zakłóceń. “Orzeł Matematyczny” rozgrywany jest  w czterech kategoriach wiekowych. Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w trzech. Każdy z uczestników  musiał zmierzyć się z 21 pytaniami jednokrotnego wyboru. Nagrody przewidziane przez organizatora za zajęcie poszczególnych miejsc to :

- miejsca od I do III-  tytuł i dyplom Laureata ogólnopolskiego konkursu
oraz nagroda;
- miejsca od IV do VIII – tytuł i dyplom Laureata ogólnopolskiego
konkursu,
- miejsca od IX – imienny dyplom uznania.

Nasza szkoła otrzyma certyfikat placówki rozwijającej talenty.

Dziękujemy wszystkim uczniom którzy reprezentowali naszą szkołę. Wyniki konkursu poznamy w maju 2021 roku.