10 lutego aż 57 uczniów naszej szkoły sprawdzało swoje logiczne myślenie w II edycji Szkolnego Konkursu Logicznego Myślenia, przygotowywanym w ramach innowacji Zostań Mistrzem Zagadek Logicznych.

Arkusze konkursowe zostały przygotowane w dwóch kategoriach: dla klas IV - VI oraz VII - VIII. Zadania były przeróżne - mogłoby się wydawać, że w każdym czekała na uczestników jakaś pułapka. Uczniowie wykazali się jednak sprytem i logicznym myśleniem, poradzili sobie z nimi naprawdę znakomicie - zwycięzcy zawodów stracili tylko jeden punkt z dwudziestu  możliwych do zdobycia.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

KATEGORIA KLAS IV - VI

Michał Deręgowski (6d)

Tomasz Żaczek (5a)

Joanna Masłyk (6c)

Daria Rechtoń (6d)

Oliwia Ludorowska (6d)

Maciej Przywara (6d)

Natasha Bomba (6d)

Anna Jakubek (6d)

Przemysław Pożarycki (5d)

KATEGORIA KLAS VII - VIII

Daniel Chmielewski (8c)

Zofia Dziedzic (8c)

Filip Wołowiec (8c)

Natalia Stryczek (8c)

Franciszek Wolny (7a)

Kacper Wereskla (8a)

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu!

Konkurs zorganizowała pani Monika Kwolek, a nad jego przebiegiem czuwały jeszcze: pani Agnieszka Małecka - Szymańska oraz pani Daria Grabek.