To już 25 lat gdy na scenie teatru występują uczniowie szkół podstawowych, by zaprezentować swoje zdolności aktorskie, taneczne i wokalne w Wojewódzkim Przeglądzie Małych Form Teatralnych „BAJKOWISKO”.

Było nam niezmiernie miło świętować razem z Państwem ten niezwykły dzień. Gratulacje dla laureatów oraz podziękowania dla gości.

BAJKOWISKO 2023

📌 I miejsce w kategorii wiersz (klasy I – III) zajął Leon Pulter ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Rzeszowie, opiekunem była pani Małgorzata Korczykowska.
📌 II miejsce w kategorii piosenka (klasy I – III) zajęły – Zuzanna Machniak, Hanna Szczepańska z Zespołu Szkół w Kosinie, opiekunem była Joanna Paradowska.
📌 I miejsce w kategorii inscenizacja (klasy I – III) zajęła Grupa teatralna „Studio 10” ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnobrzegu, opiekun: pani Barbara Dziuba, Dorota Kordas, Joanna Baran.
📌 I miejsce w kategorii teatr szkolny (klasy IV – VIII) zajął Teatr Szkolny „Tamtędy” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Krzakach, opiekun: pani Michalina Rydzewska.
📌 Grand Prix w kategorii wiersz (klasy IV-VIII) -Maciej Kruk ze Szkoły Podstawowej w Wojtkowej, opiekun: pani Maria Kruk.