27.03.2019 r. w naszej szkole odbył się XXV Jubileuszowy  Wieczór Młodych Talentów. Jest to impreza cykliczna, organizowana w pierwszych dniach wiosny.

Głównym celem tego koncertu było zaprezentowanie dodatkowej pracy pozaszkolnej uczniów. Można było podziwiać różne formy działalności artystycznej: umiejętności gry na instrumencie, pięknego śpiewu, recytacji  wierszy, zdolności tanecznych.

W tegorocznym koncercie wystąpili:

- instrumentaliści

• Aleksander Grymanowski z klasy 4d,
  • Bartłomiej Bogusz z klasy 7a,
  • Marcin Wołcz z klasy 4d,
  • Iga Wolańska z klasy 4b,
  • Adrianna Filip z klasy 5b,
  • Karol Słoboda z klasy 6b,
  • Karolina Woźniak z klasy 7c,
  • Wiktor Grymanowski z klasy 7c,
  • Maciej Rożek z klasy 7a,

- tancerze

• Grupa taneczna z klasy 5d,
  • Maja Grucela z klasy 8a i Kamil Garko,

- recytatorzy

• Emilia Jurczyńska z klasy 7c,
  • Zofia Dziedzic z klasy 7c,
  • Maciej Rożek z klasy 7a,

- wokaliści

• Julia Szymala z klasy 3b
  • Maria Grucela z klasy 6b – akompaniament gitarowy,
  • Chór szkolny „Szesnastka” .

Jubileuszowej edycji koncertu pt. „Wieczór Młodych Talentów”, przygotowanego przez panią Ewę Drewniak, wysłuchali: pani dyrektor Izabela Marczydło, nauczyciele, rodzice, dziadkowie oraz uczniowie.

Podziękowania należą się też paniom: Jolancie Baran i Annie Proksie – Lenart, za pomoc w przygotowaniu tegorocznego koncertu.