17 czerwca 2019 r. odbył się uroczysty apel będący podsumowaniem osiągnięć uczniów w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, ogólnopolskich, a nawet międzynarodowych.

W sali gimnastycznej zgromadzili się nauczyciele, rodzice oraz cała społeczność uczniowska.

Po uroczystym powitaniu zebranych przez panią dyrektor Dorotę Rząsę, uczniowie klas trzecich przedstawili ciekawy program artystyczny  związany z zakończeniem roku szkolnego i powitaniem nadchodzących wakacji.

Ważnym punktem programu było uroczyste przekazanie sztandaru klasom siódmym przez przedstawicieli klas ósmych. Następnie odbyło się rozdanie dyplomów i nagród za udziały w konkursach. Najpierw nagradzano uczniów klas I-III, a potem  IV-VIII.     Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy i ciekawe nagrody. Zapewne tym samym zachęcili swoich kolegów do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły i częstego brania udziału w konkursach w przyszłym roku szkolnym.