Miło szaleć, kiedy czas po temu,
Jan Kochanowski
Pieśni, Księgi pierwsze
Pieśń XX

Dnia 13 czerwca odbyła się długo oczekiwana przez uczniów klas ósmych uroczystość KOMERS 2019.

Całą uroczystość rozpoczął staropolski taniec Polonez w wykonaniu pani dyrektor, wicedyrektor, nauczycieli i tegorocznych absolwentów.

Następnie wszyscy zebrani obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas siódmych.

Jednym z punktów programu było wręczanie pamiątkowych dyplomów i tarcz. Każdy z ósmoklasistów był nominowany do kategorii uczniowskiej. Wszyscy z niecierpliwością czekali do jakiej osobowości zostali nominowani.

W dalszej części uroczystości uczniowie klas ósmych ze wzruszeniem podziękowali dyrekcji szkoły, nauczycielom i młodszym kolegom za wspólnie spędzony czas.

Po zakończonej części oficjalnej absolwenci bawili się do późnych godzin nocnych w dyskotekowym rytmie.

Cała uroczystość mogła się odbyć dzięki dużemu zaangażowaniu rodziców.

Chwile te pozostaną na długo w pamięci uczniów i Grona Pedagogicznego, a fotografie będą wspaniałą pamiątką tej uroczystości.