Stało się… rok szkolny 2018/2019 dobiegł końca.  19 czerwca uroczystości rozpoczęły się  Mszą św. w kościele pw. św. Judy Tadeusza, później wszyscy udali się do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej pani dyrektor Dorota Rząsa powitała wszystkich nauczycieli, rodziców i uczniów.

Pani dyrektor podsumowała rok szkolny, skierowała ciepłe słowa pożegnania do absolwentów, podziękowała za całoroczną współpracę nauczycielom, rodzicom i pracownikom administracji i obsługi.

Podczas uroczystości rozdano dyplomy i nagrody dla „Ucznia Roku” w kl. 1-3, wyczytano wyróżnionych z kl. 4-8.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było odsłonięcie tabla każdej z klas 8 i rozdanie pamiątkowych dyplomów.

Kończąc spotkanie, pani dyrektor Dorota Rząsa życzyła wszystkim uczniom udanych i bezpiecznych wakacji.