Zobacz GalerięKońcem maja i początkiem czerwca uczniowie klas czwartych mieli okazję wybrać się w fantastyczną podróż do... Puław Górnych. W Leśnej Szkole czekało całe mnóstwo atrakcji, z których chętnie korzystaliśmy. Na początku wyciągiem wyjechaliśmy na szczyt góry, gdzie w akompaniamencie szumu drzew i śpiewu ptaków graliśmy w podchody i laserowego paintballa. Podział na grupy czerwonych i żółtych świetnie rozwinął nasz zmysł rywalizacji! To było jednak dopiero preludium naszych przygód. Po zjeździe - oczywiście również wyciągiem, dzięki czemu mogliśmy podziwiać niezapomniane widoki - przyszedł czas na hulajnogi typu "monster roller". Nikt nie był w stanie zliczyć ile zjazdów wykonał, a o sprzęt toczyły się niemal prawdziwe wojny! Odważni śmiałkowie mogli spróbować swoich sił w układaniu wieży ze skrzynek oraz strzelaniu z łuku. Nie zabrakło również posiłku, który dzieci mogły przygotować samodzielnie - kiełbaski z ogniska nigdy nie smakowały tak wybornie! Zmęczeni, szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do Rzeszowa. Jednak już wyczekujemy kolejnej wycieczki na łono natury. Puławy, spodziewajcie się nas za rok!