17 maja odbyły się „Poczytajki”, niestety już ostatnie w tym roku szkolnym. Wędrówka przez różne kraje zakończyła się w świecie Joanny Krzyżanek, bo to właśnie ta pisarka była gościem spotkania.

Pani Małgorzata Korczykowska, inicjatorka „Poczytajek”, powitała gościa i sympatyków książek, a później oddała głos pani dyrektor Dorocie Rząsie, która bardzo ciepło opowiedziała o współpracy  pani Joanny Krzyżanek z naszą szkołą.

Podczas spotkania autorka uświadomiła molom książkowym, że jej świat to świat książek i wyobraźni. Zaprezentowała swoją „ Rodzinę Wafelków”, a potem przeprowadziła bardzo interesujące wafelkowe warsztaty . Dzieci i rodzice wykonali swoje planety z wafli i nutelli. Było bardzo smacznie i radośnie. Jak zwykle pani Joanna zaczarowała małych i dużych uczestników spotkania.

Panie: Małgorzata Korczykowska, Krystyna Pokrywka i Aldona Akwarska – Stanisz już dziś zapraszają na czytelnicze spotkania w nowym roku szkolnym.