23 maja 2019 roku w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego 11 w Rzeszowie obradowała Komisja Konkursowa w składzie: p. Katarzyna Mazur-Zuber (Kierownik Filii Nr 3 WiMBP w Rzeszowie) – przewodnicząca komisji,  p. Katarzyna Błajdo (Specjalista ds. Promocj WiMBP w Rzeszowie ) – członek komisji, p. Joanna Piller (Specjalista ds. Digitalizacji  WiMBP w Rzeszowie ) – członek komisji.

Na konkurs wpłynęło 119 prac z 3 przedszkoli, 11  szkół podstawowych z Rzeszowa i okolic oraz 1 Osiedlowego Domu Kultury w Rzeszowie oraz Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej w Świlczy.

Komisja Konkursowa po szczegółowej ocenie prac, uwzględniając zgodność wykonanych prac z regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność, oryginalność, walory artystyczne, talent i umiejętności manualne - nagrodziła dzieci w trzech kategoriach wiekowych:

1. Kategoria wiekowa (od 5 do 7 lat)
  2. Kategoria wiekowa  (od 8 do 10 lat)

W tej kategorii nasza szkoła zdobyła wyróżnienie. Otrzymał je Jakub Trzciański z kl. 2b – opiekun: p. Małgorzata Cach, nauczyciel zgłaszający pracę na konkurs: p. Agnieszka Małecka-Szymańska.

• Kategoria wiekowa (od 11 do 13 lat)

Wyróżnienie dla Huberta Argasińskiego z kl. 5c - nauczyciel zgłaszający pracę na konkurs: p. Agnieszka Małecka-Szymańska.

Gratulujemy !

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 7 czerwca 2019 r. w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży WiMBP w Rzeszowie o godz. 9:30.

Wystawę prac plastycznych „SMOKI, KSIĘŻNICZKI I RYCERZE… - ilustracje do podań i legend polskich” można będzie oglądać w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Słowackiego 11 w dniach 7.06.2019 -30.09.2019 r.